בתי ספר ללימוד שפות

עומדים לפני טיסה לחול? מחפשים אחר בתי ספר ללימוד שפות? קיבלתם קידום בעבודה שדורשה עבודה עם קולגות מחול? סתם רוצים לשפר את השליטה באנגלית, ספרדית או סינית? כנראה שהגיע הזמן לחזור אל ספסל הלימודים ולהתחיל ללמוד שפות. אבל, רגע, איפה אפשר ללמוד שפות בארץ?

העולם שלנו, חווה הליך גלובליזציה נרחב בשנים האחרונות והשדרוגים הטכנולוגיים מקרבים אלינו מדינות ותרבויות שונות. אבל, למרות ההתלהבות הראשונית – אותו הליך דורש מאתנו גם ללמוד שפות חדשות, פשוט על מנת שנוכל לתקשר עם כל אדם מעבר לים.

כדי להשלים את הליך הגלובליזציה ולאפשר לנו ללמוד שפות בקלות יתרה נפתחו בשנים האחרונות בתי ספר לשפות, המציעים לנו ללמוד מגוון רחב של שפות – החל מאנגלית ברמות שונות, דרך ספרדית לעומדים לצאת לטיול ביבשות אמריקה ואפילו שפות נפוצות פחות במחוזותינו יותר כמו סינית או יידיש.

בתי ספר לשפות – מאיפה מתחילים?

בין המגוון הרחב של בתי הספר לשפות בישראל תוכלו למצוא כמה בתי ספר המציעים לכם כיתות לימוד המיועדות ללימוד מגוון רחב של שפות ברמות שונות בפריסה ארצית. כדי לעשות לכם קצת סדר בבלגן, איגדנו בעבורכם את בתי הספר לשפות בישראל.

Berlitz – ברליץ'

בית הספר לשפות של ברליץ, הפועל ברחבי העולם במשך 130 השנים האחרונות, מציע לכם לימוד מגוון רחב של שפות כמו אנגלית, ספרדית, צרפתית, ערבית, רוסית וסינית. בית הספר של ברליץ מציע גם לימודי תרבות של תרבויות שונות מרחיב העולם ואפילו לימודי אנגלית עסקית בקבוצות או כסמינר עסקי לחברות וארגונים.

Wall Street – וול סטריט

בית הספר לשפות וול סטריט, המציע לימודי אנגלית במגוון רחב של שפות, החל מקורסי אנגלית לילדים ונוער, דרך לימוד אנגלית ברמות שונות למבוגרים ואפילו קורסי אנגלית עסקית המיועדים לאנשי עסקים הפועלים מול גורמים מחו"ל. בית הספר מציע שיטת לימוד ייחודית הפועלת כיום בכ-450 סניפים הפזורים על פני 28 מדינות ברחבי העולם.

דיאלוג – בית ספר ללימוד שפות של האוניברסיטה הפתוחה

בית הספר לשפות דיאלוג, הוא בית הספר ללימוד שפות של האוניברסיטה הפתוחה, המציע לימוד מגוון רחב של שפות כמו אנגלית, ספרדית, ערבית, צרפתית, איטלקית, הולנדית, גרמנית, רוסית, יוונית, סינית ויפנית. בית הזמן זמין בכיתות הלימוד של האוניברסיטה הפתוחה ברחבי הארץ (בהתאם לנפח הפעילות) ואף מציע את שירות דיאלוג – VIP המציע שירותי לימוד שפות במתכונת של שיעורים פרטיים.

High Q – לימוד שפות

את בית הספר של High Q רבים מאתנו מכירים דווקא מלימודי הפסיכומטרי. אבל, בפועל בית הספר מציע גם אפשרות
ללימוד השפה האנגלית במגוון רחב של רמות. השיעורים נערכים במתכונת של קבוצות קטנות ומותאמות לצעירים, למבוגרים
ולאנשי עסקים המחפשים קורסים של אנגלית עסקית.

המכון לידידות אמריקה

המכון לידידות אמריקה, הוקם בישראל בשנת 1994 והוא בית ספר לשפות המתמחה בלימודי ספרדית. בית הספר של המכון
לידידות אמריקה, מתמקד אומנם בשפה הספרדית, אך מציע מגוון רחב של קורסים ברמות שונות כמו ספרדית למוצ'ילרים,
ספרדית לצעירים, ספרדית למתקדמים ואפילו מסלול להכשרת מורים ללימוד ספרדית ומסלול ללימוד ספרדית עסקית.

אם החלטתם ללמוד שפה כזו או אחרת, תוכלו למצוא בארץ מגוון רחב של בתי ספר המציעים מסלולי לימוד שונים.
כך שבפועל – כל שנותר לכם לעשות הוא רק לבחור בשפה ובבית הספר המועדף ולצאת לדרך.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
Call Now Buttonלשירות תרגום מקצועי
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן