מילונים חינם

מילונים חינם

באינטרנט יש כיום מספר סוגים של מילונים המספקים שירותי תרגום בחינם, בתשלום וכחלק מתוכניות שותפים בה השותפים במילון מרוויחים והגולשים מרוויחים עוד יותר עצם השימוש במילון באופן חינמי וחופשי.

זקוקים לתרגום מסמכים באנגלית? באמצעות המילון עברי -אנגלי של אתר קוף תעשו זאת בקלות ובפשטות,וכל זאת כמובן בחינם וללא תשלום!

המילונים המובילים היום הם בבילון, מילון מורפיקס, תרגום גוגל טרנסלייט המתרגמים שפות רבות שהנפוצות הן : עברית, אנגלית, ערבית, ספרדית, צרפתית, איטלקי, גרמנית, סינית...

מילון בבילון

מילון בבילון מציע את שירותיו חינם באמצעות סקריפטים באתרי האינטרנט השונים.
הסקריפטים והאפליקציות אותם אתם רואים השייכים לבבילון באתר השונים אומנם ניתנים בחינם אולם כאשר מורידים את התוכנה למחשב לאחר תקופת ההתנסות תעלה כסף.
לבבילון מעבר לתוכנת המילון המאפשרת תרגום לפי מילה יש תוכנה המאפשרת לתרגם מסמכים שלמים.

מילון מורפיקס

מילון מורפיקס מאפשר לכם לתרגם בחינם לפי מילה. גם מילון מורפיקס ממש כמו מילון בבילון לא נותנים את הכול בחינם משום שהם מרוויחים כסף עבור פרסומות באתר. לרוב לפי ההקלקות על הפרסומות של גוגל המופיעות באתר בכל מיני מקומות.

מילון גוגל טרנסלייט

מילון גוגל טרנסלייט נותן את כל השירותים בחינם. כחלק ממונופול האינטרנט שלהם, החליטו בגוגל להעניק כחלק מהשירותים האינטרנטיים גם את שירותי התרגום בתוכנת מילון של גוגל טרנסלייט המאפשרת תרגום לפי מילה, תרגום מסמכים ואפילו תרגום אתרים בעשרות שפות.

בנוסף לסוגי המילונים שהזכרנו יש מילונים נוספים כמו: תרגומצי'ק, נזגול, טרנסלייטס ועוד אשר עובדים באותה שיטה של קבלת כסף פר הקלקה על פרסומות. השיטה הזאת של תשלום פר הקלקה על פרסומת יעילה משום שבין כל המלל צצות להן פרסומות אשר בולטות בשונותן.

אם פעם תרגום הייתה נחשבת מילה המעבירה צמרמורת בגופו של סטודנט הרי שכיום מלאכת התרגום הינה נוחה, מהירה ,יעילה בלחיצת כפתור והכי חשוב היא חינמית, לא עולה לנו כסף.

בעזרת המילונים הנתונים לעיל ניתן לתרגם חופשי מסמכים שלמים, לנהל שיחת ועידה און ליין עם לקוח מחו"ל הנמצא בשפה שאנו לא מכירים כמו סינית ולנהל עימו שיחה כמעט ללא שום בעיה.

השירות של מילונים המספקים שירותי תרגום בחינם מושך אליו עוד ועוד גולשים שמקבלים מענה מהיר וזמין. כפי שניתן היה לראות השימוש עבור הגולש הוא בחינם ונותן השירות יכול להרוויח במספר אמצעים כגון: הקלקות על פרסומות, שימוש בתוכנה כך שכולם יצאו מורווחים.

באתר קוף תוכלו להנות מתוכנת תרגום,בכל שפה אפשרית! וכל זאת ללא תשלום והרשמה!