לימוד אנגלית דרך המחשב

לפני בואו של עידן האינטרנט, היה ניתן ללמוד אנגלית באמצעות ספרי לימוד, או כיתת לימוד אשר הצריכו מהתלמיד לצאת כל פעם מהבית ולהביא עימו את ספרי הלימוד. עקב הגלובליזציה, לימוד אנגלית וידיעת השפה, הפכו ליחידה בלתי נפרדת מחיינו ומצרך חשוב בארץ ובעולם כולו. בכל מקום בו אנו נמצאים בעולם, בין אם זה לטיול או שליחות עבודה, עלינו להבין את השפה המדוברת ביותר הרי היא השפה האנגלית.

האם לימוד אנגלית יכול להתבצע באמצעות המחשב?

מאז פריצתו של העולם הדיגיטאלי אל חיינו, אף אחד לא האמין שיהיה כל כך פשוט ללמוד אנגלית דרך המחשב, בצורה קלה ונוחה בלי להתאמץ יותר מידי ובלי לקרוא ספרים עבי קרס. לימוד אנגלית דרך המחשב, מצריך בסה"כ מהתלמיד מחשב שדרכו יוכל להוריד את תוכנות הלמידה ולהתקין אותם בשולחן העבודה שבצג המחשב. לאחר שתוכנות הלמידה מותקנות במחשב, יכול התלמיד באופן עצמאי להתחיל ללמוד אנגלית בקצב וברמה שלו והכי חשוב בזמנו החופשי מבלי לצאת מהבית.

למי מתאימה התכנית לימוד דרך המחשב?

תכנית לימוד בשפה אנגלית מתאימה לכל אחד שרוצה להעשיר את השפה, לשפר אותה ולתרגל באופן עצמאי בזמנו הפנוי. התכנית מתאימה לילדים, בני נוער ומבוגרים. תוכנות הלמידה מתאימות גם לאנשים שמעוניינים לשפר את השפה באופן כללי, הן מבחינת דיבור, קריאה וכתיבה. בנוסף, כל מי שעבודתו מחייבת אותו לדבר את השפה באופן שותף יוכל להתאמן ולהגיע לשפת דיבור שותפת.

היתרונות בתוכנות הלימוד דרך המחשב

אחד היתרונות הבולטים בתוכנת לימוד אנגלית במחשב היא שהתלמיד יכול ללמוד בקצב שלו. ישנן רמות וכל אחד על פי רמת הידע שלו, יכול להתקדם מרמה לרמה גבוהה יותר, ללמוד אוצר מילים מגוון ונרחב יותר ולרכוש ביטחון בשפה זו.

יתרון נוסף בצורת לימוד השפה באמצעות מחשב, על פני צורות לימוד אחרות הוא שניתן לעצור בכל שלב, או בכל מילה ולתרגל אותה מבחינת איות, הגהה וקריאת המילה בצורה נכונה ומדויקת. אם נתקלים במילה או משפט מורכבים יותר, ניתן להתעכב עליהם לאורך זמן. בנוסף, ניתנת האפשרות לחזור למסך קודם ולהמשיך לתרגל מילים או משפטים שמהווים קושי עבור הלומד.

למידת אנגלית דרך המחשב בדרכים נוספות

דיברנו בפסקאות קודמות על יכולת למידת שפת האנגלית דרך המחשב בעיקר בבית, אפשרות המתאימה לאנשים שאין להם אפשרות או רצון לצאת מהבית וכך יכולים ללמוד אנגלית בזמן הפנוי שלהם. לעומת זאת, יש אנשים שדווקא כן מתאים להם לצאת מהבית ולהיות חלק מקבוצה בה לכולם מכנה משותף והוא לימוד אנגלית ושיפור השפה, אך הדגש הגדול הוא שגם למידה זו נעשית באמצעות המחשב, כשהמטרה היא ללמוד בקבוצתיות תוך כדי סיוע אחד לשני וכך לאפשר חווית לימוד שונה בצורה נעימה וכיפית וליצור ביטחון אצל כל אחד ממשתתפי הקבוצה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
Call Now Buttonלשירות תרגום מקצועי
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן