שירותי תרגום

שירותי תרגום

מילון מונחים תרגום סרטים, תרגום מאמרים, תרגום ספרים, תרגום אתרים, תרגום משפטי, תרגום מסמכים, מתורגמנים, הבדל בין תרגום לתמלול, לתרגם...

שירותי תרגום היו מאז ומעולם מצרך מבוקש. בחיי היום יום שלנו אנחנו נתקלים בצורך של שירותי תרגום כל הזמן:

תרגום סרטים

תרגום סרטים ותוכניות טלוויזיה הינו תחום נפוץ למדיי, כל סרט המגיע לישראל צריך להיות מתורגם לעברית. לעיתים לא מסתפקים רק בתרגום והסרט גם מדובב לשפה העברית.

תרגום מאמרים

תרגום מאמרים הינו אחד התחומים אותם וודאי מכיר כל סטודנט. כחלק מהלימודים האקדמאיים אנחנו נאלצים לתרגם לא מעט מאמרים מהשפה האנגלית לשפה העברית. לרוב מדובר על משימה מעייפת ולא פשוטה כלל שהרי המאמרים הינם מאמרים אקדמאיים וככלאה השפה שלהם גבוהה וקשה.

תרגום ספרים

תרגום ספרים ממש כמו תרגום סרטים הוא אלמנט חשוב על מנת שהקורא הישראלי הממוצע יוכל ליהנות מספרים הנכתבים בשפה זרה. אמנם קרנה של הספרות קצת ירד לאחרונה אולם אין ספק שלמשל ללא תרגום מאנגלית לעברית לא היינו זוכים ליהנות מספר כמו הארי פוטר שכבש קוראים רבים.

תרגום אתרים

תרגום אתרים באינטרנט הינו תחום שהולך ומתרחב. יותר ויותר בעלי אתרים רוצים להתרחב גם לתחום שמעבר לים ולשם כך הם צריכים לתרגם את האתר שלהם למספר שפות. כמובן שיישנה אפשרות להישאר רק בנישה הישראלית אולם הכסף הגדול נמצא מעבר לים ולכן חברות רבות משקיעות בתרגום מקצועי ורציני של האתרים שלהן.

תרגום משפטי

בתחום המשפט צריכים להשתמש לא מעט במסמכים הכתובים בשפה האנגלית או בכל שפה אחרת. תרגום משפטי ותרגום מסמכים מתחום המשפט אם כן חייבים להיעשות בצורה מאוד טכנית ויבשה. תרגום משפטי לא יכול לנסות ולהבין את הפירוש אלא חייב לתרגם בדיוק כפי שזה כתוב במסמך על מנת שבמשפט עצמו התרגום יהיה קביל.

 

במידה ויש לך  אתר אינטרנט משלך  ואתה רוצה לפרגן לגולשים שלך בכלי תרגום חינמי ,אז אתר קוף נותן לך פתרון מעולה, כלי תרגום באתר שלך! אז כנס,קבל קוד,הטמע באתרך!
ומעתה והלאה גולשי אתרך יוכלו לתרגם טקסטים בכל שפה אפשרית בחינם! והכל בלחיצת כפתור,קל,נוח ופשוט!