תרגום דפי אינטרנט

תרגום דפי אינטרנט

תרגום דפי אינטרנט הוא כלי חשוב אשר עומד לרשותו של כל אדם שמחזיק באתר אינטרנט עבור העסק שלו. כבר שנים רבות שאתרי אינטרנט נחשבים בתור אחד מכלי העבודה הנחוצים בכל ארגז כלים השיווקי של בעל עסק או עצמאי המספק שירותים. באמצעות אתר אינטרנט ניתן להגיע לקהלים גדולים יותר שאולי לא היו נחשפים לשירות \ למוצרים המסופקים, ואם ניתן להגדיל את קהל הלקוחות הפוטנציאליים רק על ידי הקמת אתר אינטרנט ותו לא, לאילו תוצאות מרחיקות לכת אתם תוכלו להגיע לאחר שתבחרו באפשרות של תרגום דפים נבחרים מהאתר של העסק שלכם לשפות נוספות?

למעשה, בערך שבעים אחוז מכלל האנשים אשר גולשים ברשת האינטרנט אינם דוברים את האנגלית, השפה שבדרך כלל אנשים מחשיבים בתור "השפה הרשמית של רשת האינטרנט". פירוש הדבר שאם אתם בוחרים באפשרות של תרגום דפי אינטרנט של אתרכם לאנגלית, מומלץ בחום שגם תשקיעו עוד קצת ותשכרו גם מתרגמים מקצועיים אשר יתרגמו לכם דפים נבחרים מהאתר של העסק שלכם למספר שפות אחרות.

למה כדאי לתרגם דפי אינטרנט?

רוב האנשים בוחרים להתעלם מאפשרות זו של שכירת מתרגם או מתרגמת למשימת תירגום האתר שלהם, אך אנשים אשר אכן בחרו לשכור שירותי תרגום מקצועיים גילו כי היקף המכירות שלה גדל במידה בלתי מבוטלת. אחת מן ההסברים האפשריים לכך הוא מחקר שטוען כי הסיכויים שגולשים ירכשו מוצר או שירותים מאתר אינטרנט גדלים פי ארבעה (!) אם מדובר באתר בשפת האם שלהם.

אם זה לא מספיק לשכנע אתכם, חישבו על הנתון הבא: יותר מאשר חמישים אחוז מסך כל החיפושים במנוע החיפוש הפופולארי ביותר בעולם, גוגל, נערכים בשפות שאינן אנגלית. ואם השתכנעתם והבנתם שכדי להגדיל את היקף המכירות שלכם אתם צריכים לתרגם את אתר האינטרנט שלכם, מומלץ בחום שתיקחו בחשבון את העובדה הבאה: יותר מאשר שליש מכל אותם חיפושים בשפות "זרות", כלומר שפות שאינן אנגלית, נערכים בשפות אירופאיות. בהחלט נתון ששווה לשקול, אם אתם מתרגמים את האתר שלכם לשפות אחרות.

שבירת מחסום השפה
בהתאם לנתונים אשר צוינו קודם לכן, מסתבר כי יותר ויותר בעלי עסקים מתעוררים למציאות האמיתית, לפיה אנגלית איננה השפה השולטת על הפוטנציאל העסקי ברשת האינטרנט. אט אט מתברר כי יש לא מעט שפות פופולאריות אחרות כגון ערבית, סינית, צרפתית וכיוצא באלה. לכן אם אדם מעוניין להרחיב את מעגל העסקים שלו, עליו קודם כל לשבור את מחסום השפה באמצעות תרגום דפים נבחרים מאתר האינטרנט שלו. אם אותם דפי אינטרנט מקבלים חשיפה ממקורות זרים, אפשר להתחיל לשקול תרגום אתר אינטרנט שלם.

הגדלת קהל הלקוחות הפוטנציאליים
אם זכורים לכם הימים הנשכחים בהם היה לכם עסק ללא אתר אשר מייצג אותו נאמנה ברשת האינטרנט, אתם בוודאי מצטערים שלא טרחתם להקים אתר לעסק זמן רב קודם לכן. אתר אינטרנט ללא כל צל של ספק מסייע ביצירת קשרים יעילים יותר עם לקוחות ולכן בהגדלה ניכרת של פוטנציאל הרווחים לעסק. תרגום דפי אינטרנט של האתר של העסק שלכם יעשה דבר דומה, רק בקנה מידה אחר לגמרי...

תחשבו על כל הלקוחות החדשים שהגיעו אליכם דרך האתר, וחישבו על תוצאה דומה רק בקנה מידה עולמי. כאשר יש לכם אתר אינטרנט מתורגם, אי אפשר לדעת מהיכן יבואו ההכנסות החדשות. מי יודע אולי בעקבות תרגום דפים של אתרכם אפילו תזכו ליצור שיתוף פעולה עסקי רווחי עם חברות או עסקים בחוץ לארץ.

יצירת אמון
אתר אשר התכנים שלו תורגמו לפחות לשפה זרה אחת, ואפילו יותר אם הם תורגמו לכמה וכמה שפות זרות נוספות, ללא כל צל של ספק משפיע על האופן אשר בו הגולשים באתר תופסים את האופי של העסק שלכם. ניתן לומר כי במידה מסוימת, עצם הפעולה של תרגום דפי אינטרנט של האתר שלכם מהווה מעין מיתוג של העסק שלכם בחוץ לארץ (וגם בארץ).

חברה שמתגאה בהפצת מידע ללקוחות ביותר משפה אחת מדיפה ניחוח יוקרתי והיא יוצרת אווירה אמינה יותר בקרב קהל הלקוחות הקיים שלה, כמו גם בקרב לקוחות פוטנציאליים. הסיבה לכך היא שאתר בינלאומי הכולל מידע במספר שפות מדגים לגולשים באתר כי מדובר בעסק בינלאומי לכל דבר, ועל ידי כך אתם מבדילים את העסק שלכם מלא מעט מהמתחרים שלכם.