תמלול

תמלול

תמלול הוא בבסיסו פעולה פשוטה יחסית בה קטע מוקלט מכל סוג שהוא מועבר למצב של קריאה על ידי הקלדת כל תוכן הטקסט המושמע באותה השיחה. אז מי בעצם משתמש בשירותי תמלול ולמה שנזדקק לשירות מסוג שכזה ?

שירותי תמלול לאקדמאים

בראש רשימת הגורמים המשתמשים בשירותי התמלול נוכל למצוא את האקדמאים. מרצים, סטודנטים ואפילו חוקרים מקליטים בלא מעט פעמים את עבודתם על ידי שימוש באמצעים שונים על מנת לתעד אותה אך בשלב מאוחר יותר יהיו מעוניינים להעביר למדיה כתובה, נוחה וברורה יותר.

המרצים והסטודנטים יבקשו לא פעם לתמלל הרצאה זו או אחרת על מנת שיוכלו לעיין בתוכנה באופן פרטני ונוח יותר.
אפשרות התמלול מאפשרת לעוסקים בתחומי האקדמיה השונים גישה קלה יותר להרצאות או שיחות שונות ללא צורך באמצעי שמע מיוחדים.

שירותי תמלול בתחום המשפטי

תחום משמעותי נוסף בו ידרשו שירותי תמלול ברמה כמעט יומיומית הוא תחום המשפט. בתחום זה יבקשו גורמים משפטיים שונים כמו עורכי דין ושופטים להקליט ולתמלל אירועים שונים. דוגמה מעולה לכך היא תמלול ישיבה עסקית חשובה בה נחתמו חוזים גדולים, דבר אשר יוכל לסייע לעורכי הדין של החברה בעתיד.

את פעילות התמלול נוכל לפגוש גם בבתי המשפט עצמם בהם למעשה כל דיון בתיק מסוים מתומלל לצרכי ארכיון על פי דרישת השופטים.
באופן שכזה ניתן לגשת לכל המידע באופן קל ונוח גם לאחר שנים רבות מבלי לדאוג לבלאי הטבעי של אמצעי ההקלטה השונים.

תמלול לכבדי שמיעה

תחום נוסף בו נעשה שימוש בשירותי תמלול הוא תחום התמלול לכבדי שמיעה. בתחום זה ניתן לפגוש תמלול כמעט של כל פריט מוקלט באשר הוא. החל מתוכניות טלוויזיה, תכוניות רדיו ואפילו התראות שונות המיועדות לאזרחים.

בתחום זה, מבקשים יוצרי המדיה לשתף גם את ציבור כבדי השמיעה בתוכן ומשתמשים בשירותי תמלול אשר בשלב מאוחר יותר יהפכו לכתוביות. למעשה, ללא שימוש בשירותי התמלול כל תכוניות טלוויזיה באשר היא אינה זמינה בעבור ציבור כבדי השמיעה.

אנחנו בקוף, מציעים בעבורכם מגוון רחב של שירותי תמלול המיועדים למגוון רחב של תחומים. אצלנו תוכלו ליהנות מתמלול איכותי ומקצועי של מירב התכנים. קבצי התמלול אשר יופקו על פי קטעי השמע שבחרתם יונפקו בעבורכם באופן מסודר וברור ותוכלו ליהנות מהם לאורך שנים רבות.

אל תסמכו רק על אמצעי השמע שלכם והפכו את התוכן המוקלט שלכם לתוכן כתוב אשר יעמוד במבחן הזמן והמקום. צרו אתנו קשר עוד היום ותנו לצוות המומחים שלנו לעשות את עבודת התמלול בעבורכם.