לתרגם, באבילון, מורפיקס, גוגל, טרנסלייט, חינם, איות, און ליין, אנגלית, בבילון, בחינם, חופשי, כתיבה, מערכת, מילון, מילון אלקטרוני, מילון מקוון, מילון עברי אנגלי, עברית, ערבית, ספרדית, צרפתית, טקסט, לועזי, אונליין, רוסית, תוכנות חינם, תרגום, Morfix, Google, Translate, Babylon, text, תירגומים, שירותי תרגום, תוכנת תרגום, קוף, משפטים

תמלול

תמלול

תמלול הוא בבסיסו פעולה פשוטה יחסית בה קטע מוקלט מכל סוג שהוא מועבר למצב של קריאה על ידי הקלדת כל תוכן הטקסט המושמע באותה השיחה. אז מי בעצם משתמש בשירותי תמלול ולמה שנזדקק לשירות מסוג שכזה ?

תרגום לערבית

תרגום לערבית

השפה הערבית היא אחת מהשפות הנפוצות ביותר בעולם כיום במגוון רחב של מדינות הפזורות על פני הגלובוס. לנו, כאן בישראל, ישנה רגישות מיוחדת לשפה זו ואנו כמעט רגילים לשמוע אותו ברחוב באופן יום יומי.

כתיבת תוכן לאתר

בעידן האינטרנט שבו אנו נמצאים היום , אנו מוקפים במידע ותוכן. לא משנה היכן נגלוש ברחביה האין סופיים של האינטרנט אנחנו נתקל בתכנים. בין אם זה בתוכן כתוב או תוכן כגון וידאו או שמע.
כשמדובר על כתיבת תוכן לאתר, במיוחד שהוא אתר שלך חשוב מאוד לשים דגש על תוכן איכותי לגולשים שלך.
ישנם קיימים כמה סוגי תכנים שניתן לכתוב:

חברת תרגום

חברת תרגום

חברת תרגום יכולה להעניק לכם שירות אשר בנוסף על כך שהוא יעשה את החיים שלכם הרבה יותר קלים, הוא אף עשוי להגדיל את ההכנסה שלכם במידה ניכרת. בעולם שבו אנחנו חיים כיום, בו התקשורת זמינה יותר מאשר בכל תקופה אחרת בעבר, העסקים הולכים ונעשים יותר ויותר בינלאומיים וחוצי גבולות.

שירותי תרגום

שירותי תרגום

שירותי תרגום הם כבר זמן רב חלק בלתי נפרד מהמציאות שלנו. לא מעט אנשים נעזרים בחברות תרגום, מתרגמים עצמאיים או לכל הפחות אתרים שמציעים שירות תרגום אונליין כמו קוף, גוגל טרנסלייט וכיוצא באלה. כתוצאה מהפופולאריות ההולכת וגוברת של שירותי תרגום, הן בעולם האמיתי והן שירותי תרגום אונליין, יש היום גם סוגי תרגומים רבים אשר דורשים התמחויות ספציפיות.

כתיבה שיווקית באנגלית

כתיבה שיווקית באנגלית

כתיבה שיווקית באנגלית יכולה לעזור לכם לקחת את האתר של העסק שלכם ולשדרג אותו במידה ניכרת. למה להסתפק בפנייה אל השוק המקומי, כאשר באמצעות פעולה אחת פשוטה אתם יכולים להגביר את הסיכויים שלכם להגיע אל קהלים הרבה יותר גדולים?

תרגום דפי אינטרנט

תרגום דפי אינטרנט

תרגום דפי אינטרנט הוא כלי חשוב אשר עומד לרשותו של כל אדם שמחזיק באתר אינטרנט עבור העסק שלו. כבר שנים רבות שאתרי אינטרנט נחשבים בתור אחד מכלי העבודה הנחוצים בכל ארגז כלים השיווקי של בעל עסק או עצמאי המספק שירותים.

שירותי כתיבה

שירותי כתיבה

שירותי כתיבה מאפשרים לכל בעל אתר לשדרג אותו בצורה מקצועית, על מנת שהוא יוכל להציג בפני הקוראים שלו קשת רחבה ומגוונת של תכנים מעניינים, שקל לקרוא ושניתן לעשות שימוש במידע שמוצג בהם.

עריכה לשונית

עריכה לשונית

עריכה לשונית מאפשרת לכם לקחת את הטקסטים שלכם ולקחת אותם אל הרמה הבאה, בכל הנוגע לנושאים כמו ניסוח, סגנון, דקדוק, יכולות ביטוי והנאה עבור הקורא. עורך לשוני יכול לעזור לכם לקחת כל טקסט, בין אם מדובר על טקסט ספרותי או על טקסט אקדמי, ולהפוך אותו להרבה יותר קריא ונגיש – הן עבור הקוראים שלכם והן עבור אנשי מקצוע אשר יהיו מעוניינים להוציא אותו לאור.

תרגום משפטי

תרגום משפטי

תרגום משפטי הוא תחום אשר הולך וצומח בקצב מהיר מתמיד. אם בעבר היה ניתן להסתפק בשירותים של מתרגם או מתרגמת רגילים על מנת לתרגם תעודות או לתרגם מסמכים משפטיים אחרים, כיום מוסדות רבים ברחבי העולם, כמו גם גורמים ממשלתיים כאלה או אחרים, דורשים כי מסמכים מתורגמים אשר מוגשים להם יתורגמו על ידי מתרגמים נוטריונים אשר הינם עורכי דין פעילים במקצועם.

שלב תוכן